Deze set zwarte fluwelen geschenkzakjes combineert zacht polyesterfluweel met netjes genaaide randen voor een verzorgde look. Het fluweel voelt zacht aan en heeft aan de voorkant een subtiele witte opdruk voor een strak, modern accent. De zakjes zijn vormgegeven om kleine sieraden te bewaren en te beschermen en behouden laag profiel in een geschenkdoos.
- Materiaalkwaliteit: Duurzaam polyesterfluweel is slijtvast en blijft zacht, ook bij veel gebruik.
- Bescherming bij gebruik: Het gevulde, zachte oppervlak dempt en helpt krassen op metaal en edelstenen te voorkomen.
- Praktisch ontwerp: Zakjes in verschillende maten met aangehechte witte hanglabels maken het makkelijk om stukken te labelen en te ordenen.
De zakjes liggen plat en netjes in een doos of display, zodat het zwarte fluweel het sieraad omlijst zonder te storen. Het witte label en de opdruk vormen een fris contrast met de donkere stof. Het zachte interieur houdt kettingen, ringen en kleine horloges veilig en presenteert ze netjes en consistent.
Een praktische aanvulling op de sieradencollectie van elke man. Ideaal om favoriete sieraden cadeau te geven of op te bergen.